Witaj, jestem Jerzy Chojka

Ceniony adwokat działa na terenie Wrocław od 13 lat

Skorzystaj z szybkiej porady

bieżąca obsługa przedsiębiorstw

Prawo hadlowe

Liczba Rekomendacji

2

Ogólne oceny prawnika w jego specjalizacjach

  • Prawo hadlowe 100%

Honorata Madej, Karolina Krasuska-Synówka - POiNTB S.C.
Kategoria: bieżąca obsługa przedsiębiorstw
2021-01-31

Kancelaria Adwokacka Chojka udziela agencji POINTB fachowego wsparcia w zakresie konstruowania oraz interpretacji umów z klientami, partnerami i podwykonawcami. Wszechstronne kompetencje, doskonała umiejętność definiowania problemów oraz pełne zaangażowanie sprawiają, że Kancelaria zapewnia nam pełne poczucie bezpieczeństwa prawnego, co przekłada się na efektywne wdrażanie w naszej firmie nowych projektów biznesowych. (...)

Radosław Miszczak, Rocket Media Sp. z o.o.
Kategoria: Prawo hadlowe
2021-01-30

Z Kancelarią Adwokacką mecenasa Jerzego Chojki współpracujemy od ponad dwóch lat w zakresie spraw związanych przede wszystkim z prawem gospodarczym. (...) W każdym z obszarów (...) moglismy liczyć na rzetelne i fachowe wsparcie. W naszej współpracy doceniamy nie tylko profesjonalizm w zakresie prac, ale także sprawną komunikację w zrozumiałym dla przedsiębiorców języku, co jest rzadkością wśród prawników. Polecamy Kancelarię Adwokacką mecenasa Jerzego Chojki jako solidne wsparcie w prowadzeniu biznesu od strony formalnej.

Dodaj opinie

Dodaj opinie

Dodanie opinii jest anonimowe i nie będziemy przechowywać Twoich danych. Adres email wykorzystamy tylko raz by potwierdzić autentyczność wpisu.
Zamiast imienia możesz podać pseudonim.

Wybierz ocenę jakości obługi prawnika.

Ocena:

Wpisz opinię - jej jakość pomaga innym wybrać optymanlego prawnika.

Szanowni Państwo,

zespół prawników w mojej kancelarii specjalizuje się w prawie karnym, cywilnym, rodzinnym, prowadzeniu sporów sądowych i obsłudze prawnej przedsiębiorstw.

Prowadziliśmy setki sporów sądowych o zapłatę, w znakomitej większości zakończonych sukcesem.  Obsługujemy firmy w branży produkcyjnej, handlowej, reklamowej i public relations. Prowadzimy spory sądowe. Przygotowujemy i opiniujemy umowy oraz wdrażamy rozwiązania podnoszące efektywność pracy i egzekucję należności. Organizujemy szkolenia dla przedsiębiorców związane z problematyką bezpieczeństwa w obrocie gospodarczym.

W ramach obsługi osób fizycznych prowadziliśmy liczne sprawy rozwodowe oraz związane z podziałem majątku wspólnego, sprawy o prowadzenie pojazdów pod wpływem alkoholu czy też związane z posiadaniem środków odurzających. Szczegółowe informacje o zakresie usług znajdą Państwo na stronie www.adwokatchojka.pl

Zespół kancelarii posługuje się jezykiem francuskim i angielskim.

Kontakt

Pytania i odpowiedzi

Panie Mecenasie, jakie informacje powinienem dostarczyć by poznać warunki na jakich mógłby Pan obsługiwać prawnie naszą spółkę z o.o.? Prowadzimy działalność handlową i produkcję pieczarek w regionie. Siedziba firmy Obornikach Śląskich. Dziękuję za informację Marek Cieplicki

Szanowny Panie, najlepiej proszę zadzwonić do mnie i umówimy się na spotkanie. Chcę bliżej poznać Pana spółkę, jej organizację wewnętrzną oraz problemy związane z jej działalnością. Proszę dzwonić do mnie bezpośrednio na numer 504 079 257. Jerzy Chojka

Zadaj Pytanie

Podaj imię:

Podaj miejscowość:

Podaj adres e-mail:

Pytanie:

Twoje dane są poufne i tylko wskazany prawnik je otrzyma. Tylko treść pytania i odpowiedź będą publiczne.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z doradcą serwisu adwokatzpolecenia.pl
a my pomożemy wybrać prawnika