Zleć wycenę Twojej sprawy

Pozwól prawnikom zgłosić swoje oferty ale bez ryzyka, że rozdzwoni się Twój telefon. Zestawienie ofert prześlemy Ci raz dziennie na adres e-mail. Poznasz ich stawki i kompetencje. W każdej chwili możesz oznaczyć zapytanie jako już zakończone.

Zanim złożysz zapytanie, sprawdź jak to zrobić:


Napisz hasłowo czego dotyczy sprawa (np. sprawa o zasiedzenie, rozwód, obrona w postępowaniu karnym, sporządzenie umowy, sporządzenie apelacji cywilnej / karnej itp…)

Pzedstaw w kilku zdaniach czego oczekujesz od prawnika, czego dotyczy Twoje zapytanie i jaki jest zakres potencjalnego zlecenia tj. czy chcesz zlecić prawnikowi dokonanie konkretnej jednorazowej czynności (np. napisanie umowy, sporządzenie apelacji od wyroku, stawiennictwo na terminie rozprawy) czy też prowadzenie całej sprawy (np. reprezentacja w postępowaniu rozwodowym, obrona w sprawie karnej).

W opisie wskaż także podstawowe informacje dotyczące sprawy, miejscowość w której ma nastąpić jej wykonanie oraz termin. Prosimy o nie wskazywanie w opisie żadnych danych osobowych ani informacji poufnych. Zastrzegamy sobie prawo edycji treści.