Witaj, jestem Monika Gliwska

Ceniony adwokat działa na terenie Warszawa od 7 lat

Skorzystaj z szybkiej porady

Prawo cywilne

dochodzenie roszczeń z umów

Liczba Rekomendacji

4

Ogólne oceny prawnika w jego specjalizacjach

  • Prawo cywilne 100%

Barbara Ziętek
Kategoria: Prawo cywilne
2020-11-02

Pani mecenas szybko i sprawnie poprowadziła sprawę o podział spadku po moim zmarłym mężu. Bardzo dobry adwokat, z czystym sercem polecam

Paweł Korcz
Kategoria: Prawo cywilne
2020-10-17

Polecam serdecznie Mec. Gliwską. Z dużym zaangażowaniem reprezentowała mnie w kilku sprawach cywilnych o zapłatę. Można na niej polegać!

Marcin
Kategoria: dochodzenie roszczeń z umów
2020-10-27

Sprawa dotyczyła remontu mieszkania. Nie dość, że opóźnienie wynosiło ponad 3 tygodnie to jeszcze miałem sporo uwag do jakości. Zniszczenia parkietu w trakcie były oczywiste i wynikały ze złego zabezpieczenia. Naprawdę doceniam wysiłki i zdolności pertraktacji pani mecenas. Udało się uzyskać satysfakcjonujący kompromis bez angażowania sądu. Polecam!

Magdalena
Kategoria: Prawo cywilne
2020-10-14

Świetne przygotowanie do prowadzenia sprawy. Bardzo dziękuję i doceniam wysiłki. Wycisnęliśmy ze sprawy tyle ile się dało. Zawszę będę Panią mecenas polecać. Jeszcze raz dziękuję.

Dodaj opinie

Dodaj opinie

Dodanie opinii jest anonimowe i nie będziemy przechowywać Twoich danych. Adres email wykorzystamy tylko raz by potwierdzić autentyczność wpisu.
Zamiast imienia możesz podać pseudonim.

Wybierz ocenę jakości obługi prawnika.

Ocena:

Wpisz opinię - jej jakość pomaga innym wybrać optymanlego prawnika.

Wiem, że w labiryncie niejasnego i zagmatwanego prawa klient poszukuje przewodnika, który będzie w stanie wspólnie ustalić oczekiwania i możliwości, a następnie profesjonalnie pokieruje sprawę do zakończenia. Jestem takimi przewodnikiem – moją podstawową zasadą jest jak najpełniejsze przekazanie klientowi informacji o jego sytuacji, a także o szansach i zagrożeniach dalszego postępowania.

Dzięki takiemu podejściu współpraca opiera się na wzajemnym zaufaniu i zrozumieniu potrzeb i dążeń. Nie zamykam się w schematach – wciąż poszukuję nowych, lepszych rozwiązań.

W mojej praktyce staram się zapewnić wszechstronną opiekę prawną, by zapewnić kompleksowe rozwiązanie oczekiwań klienta – w różnych dziedzinach prawa i aktywności życiowej oraz zawodowej. Jednym z elementów gwarancji mojego zaangażowania jest sposób ustalania honorarium – jest ono uzgadniane indywidualnie z klientem i w większości przypadków określane jest proporcjonalnie do osiągniętego przez klienta sukcesu.

Kontakt

Pytania i odpowiedzi

Zadaj Pytanie

Podaj imię:

Podaj miejscowość:

Podaj adres e-mail:

Pytanie:

Twoje dane są poufne i tylko wskazany prawnik je otrzyma. Tylko treść pytania i odpowiedź będą publiczne.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z doradcą serwisu adwokatzpolecenia.pl
a my pomożemy wybrać prawnika